01

Butik Avukatlık Anlayışı..

Sanata,insana ve doğaya yüksek düzeyde önem veren, özgünlüğe ve gelişime her alanda ket vurduğuna inandığımız tektipleşmeye karşı olan büromuz, bu bağlamda avukatlık mesleğinin de fabrikasyonlaşmasını reddederek, profesyonelliğinden ödün vermeden “butik avukatlık’’ anlayışını ön planda tutarak, müşteri değil müvekkil bazlı, birebir müvekkilin ihtiyaçlarına çözüm bularak hareket etmektedir.

Büromuz Türkiye’nin en saygın hukuk fakültelerinde yetişmiş, hukuk nosyonunu içselleştirmiş, Türkiye’nin en prestijli hukuk büroları ve holding düzeyindeki kurumsal şirketlerin hukuk müşavirliklerinde tecrübe kazanarak bir araya gelmiş, alanında uzman,iyi derecede ingilizce bilen avukatlardan ve danışmanlardan oluşmaktadır.

02

Profesyonel Adımlar...

Büromuz ortaya çıkan hukuki uyuşmazlıkların yargısal yollardan çözümü haricinde, Türkiye’de faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlere ve bireylere çeşitli konularda hukuki danışmanlık gibi önleyici hukuk hizmeti de vermektedir. Ana merkez olarak İstanbul’da faaliyet gösteren büromuzun Ankara, İzmir, Adana ve Türkiye’nin birçok şehrinde işbirliği içerisinde bulunduğu yerel hukuk büroları bulunmaktadır.

Büromuzun teknik uzmanlık gerektiren birtakım konularda birlikte hareket ettiği Gümrük Müşavirleri, Sosyal Güvenlik Uzmanları, Mali Müşavirler, alanında uzman akademisyenler gibi proje bazlı çalıştığı danışmanlardan oluşan kurumsal ortakları bulunmaktadır.

Kısaca Biz


Özdoğru Hukuk olarak kişilere ve kurumlara yönelik nitelikli avukatlık hizmeti vermeyi amaç edinen hukuk büromuz, avukatlık mesleğinin fabrikasyonlaşmasını reddederek, profesyonellikten ödün vermeden “butik avukatlık’’ anlayışını ön planda tutarak, müşteri değil müvekkil bazlı, birebir müvekkilin ihtiyaçlarına çözüm bularak hareket etmektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?


Özdoğru Hukuk olarak tüm hukuksal çözüm arayışlarınızda size en iyi hizmeti verebilmek adına çok çalıştık. Online hukuki danışmanlık hizmeti almak ve diğer tüm sorularınız için iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

İLETİŞİM KURUN

Kore Şehitleri Cad. Mithat Ulu Ünlü Sok. Engin Plaza 21 No:17 K.3. D.11 Gayrettepe-Şişli/İstanbul
0212 212 11 80 (Telefon)
0212 212 11 90 (Fax)